| Andrei199114 a întrebat:

Din ce moment joaca fratele lui Paul Walker in fast and furious 7?

Răspuns Câştigător
| Robtzelu a răspuns:

Inafara de primele secvente, tot filmul e jucat de fratele sau insa fata lui pare asa reala din cauza graficii digitale facute pe computer. Asa am citit pe un site in care a spus producatorul francizei. Din cate am inteles daca se mai face Fast 8 ( si cred ca se face deoarece finalul la Fast 7 a ramas cu semn de intrebare in ultima secventa unde Dwayne as Hobbs i-a zis lui Jason Statham as Deckard Shaw ca nu poate scapa si daca scapa il asteapta iar Jason i-a zis ca nici o inchisoare nu il poate tine inchis) Paul Walker nu va mai fi prezent pacat...RIP Paul Walker 12 sept 1973 - 30 nov 2013. bun actor.