| fabian565 a întrebat:

Deci. sad A murit Paul Walker. Stie cineva ce o sa se aleaga de Fast and Furious? Si cine a fost la volan cand el a murit?

Răspuns Câştigător
| Dinu_Andrei_1992 a răspuns:

Filmarile au fost deja facute la filmul Fast and Furious 7 iar cel care conducea masina era un bun prieten de al lui pe nume Roger Rodas. Funda?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Am vazut cateva imagini cu el mort sad...doamne fereste.
Filmul am auzit ca o sa continue deorece filmarile au fost terminate de mult sad
Dar fara Paul nu o sa fie niciodata la fel.
R.I.P Paul Walker sad

| SERIALS a răspuns:

Mi-e jale (((

| Dinu_Andrei_1992 a răspuns:

Fast and Furious 7 a fost deja filmat deci nu este o probleme iar la volan a fost un prieten Roger Rodas.