| alex055 a întrebat:

E un film de dragoste in care un baiat si o fata la final pun un fel de scrisori in pamant si hotarasc sa le dezgroape peste un an amandoi, dar fata nu ajunge si la final matusa sau mama baiatului (nu imi mai aduc aminte ) vrea sa ii prezinte o fata si i-o prezinta tot pe ea. Stiti cum se numeste?

9 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

My Sassy Girl (2008), remake-ul american are și faza cu scrisorile și finalul, la restaurant, când i-o prezintă pe Jordan lui Charlie
https://www.youtube.com/watch?v=o3ZFC45_jTw

| WhiteLife a răspuns:

Now is good?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Love Letter (1998)

| Heavenonearth a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e ăla.E alta, un film asiatic, care e original.L-am văzut şi eu, şi încă îl caut.

| alex055 explică (pentru Heavenonearth):

Nu e asiatic, e cu o fata careia ii acea sa bea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci vezi:
Totally True Love (2011)

| alex055 explică:

Cand incepe baiatul o gaseste undeva beata si o duce intr-un apartament unde locuia cu un prieten