| vampiruP a întrebat:

Episoadele din the vampires diaries de pe net sunt intregi sau prescurcate ca nu imi dau seama?

4 răspunsuri:
| RebekahMikaelson a răspuns:

Da sunt intregi dar depinde pe ce site te uiti. Daca vrei poti sa te uiti pe vplay trebuie doar sa iti faci cont si nu te costa nimic.

| DoKyRo a răspuns:

Hopa. stiu alt site..filme online...e cel mai bun dupa minebatting eyelashes!

| nEeD a răspuns:

Da sunt intregi!
Dar cel mai bine te uiti pe vplay sau le downloadezi de undeva!

| VampAly a răspuns:

Sunt intregi. Insa depinde pe ce site te uiti. Pe vplay e cel mai bine :-x