| maraciucaeviata420 a întrebat:

Era acum ceva timp un film cu o femeie batrana, si un copil care care avea o prietena imaginara, femeia era schizofrenica sau ceva de genu si era posedata etc, tin minte ca incepea cu M numele filmului era ceva nume de femeie

6 răspunsuri:
| alex495 a răspuns:

E un film mai vechi in care batrana respectiva e afro americana si baietelul sta cu parintii lui intr o casa mare care fusese hotel si el era alb?

| maraciucaeviata420 explică (pentru alex495):

Da filmu sa ma uit ca poate el e?

| alex495 a răspuns (pentru maraciucaeviata420):

Avea puteri telepatice baiatu si putea sa vada fantomele si batrana aia era un fel de master lvl si vine sa l viziteze

| maraciucaeviata420 explică (pentru alex495):

Am gasit filmu

| maraciucaeviata420 explică:

Se numeste Mercy

| alex495 a răspuns (pentru maraciucaeviata420):

Nu l stiam sry ca te am indus in eroare, dar pare cam slabut. Incearca seria Sinister sau the Babadook. Parca al doilea ar fi in genul si sinister 2. Tot 2 frati cu mama singura se lupta cu demonul ala