| ButterflyGirl a întrebat:

Era mai demult pe Tvr1 sau Tvr2 un desen animat cu niste omuleti ce au cazut cu o nava spatiala pe Terra, in perioada dinozaurilor, si apoi cautau un mod de a se intoarce pe planeta lor. Imi amintesc ca personajele erau mici de inaltime si aveau urechi de elf. Mai stiu ca numele unor personaje erau Onu si Nara. Stie cineva de ce desen e vorba?

1 răspuns:
| DanteR a răspuns:

Sa fiu sincer nu am idee dar scrie pe google Onu si Nara sau alte cuvinte legate de desen(din ce-ti amintesti) si probabil vei gasi la wiki sau cinemarx denumirea desenuluiwinking