| TheNinja a întrebat:

Era odata pe minimax un desen cu un baiat care fuge de acasa cu o minge si o bata de baseball vorbarete si ajunge in Las Vegas...Nu stiti cum se numea deseneul animat? Desenul animat ținea cat un film era lung.

Răspuns Câştigător
| OanaSn a răspuns:

E vorba despre "Eroul tuturor". Mi-a placut mult desenul acela si ma amuza teribil acea bâtă laughing))

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Esti baiat mare ca sa te uiti la desene animate numai pentru cei mici!

| anonim_4396 a răspuns (pentru untu):

Se numeste nostalgie
Si se poate uita la desene si bunicul meu daca vrea, sunt unele si pentru adulti si cu un limbaj nu prea crestinesc

| TheNinja explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate

| TheNinja explică:

Apropo, dau funda celui ce imi zice

| ZânaCinică a răspuns:

Everyone's Hero