| Vivianaaa a întrebat:

Era un film acum cativa ani, de groaza cu niste paramedici, si zombi care ieseau din cimitir..niste fete si baieti se baricadasera intr-o casa si chemau ajutoare dar zombi ii mancau. as vrea sa stiu numele filmului va roooog

6 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Day of the dead, cred, tovarase l-am vazut si eu acum 3 ani pe National TV, dupa descriere si trailer pare acelasi.

| adrew a răspuns:

E vorba de counter strike zombie mod, acolo tot ne baricadam prin incaperi si vin zombii sa ne omoare

| natearchibald a răspuns:

Majoritatea filmelor cu zombie se potrivesc descrierii, da si tu mai multe detalii.

| Vivianaaa explică:

Tipii dadusera de casa asta in care locuia un om si avea o usa blindata zic eu. foarte solida si acolo se incuiasera. cineva cu niste elicoptere aruncase din aer o solutie care cica a inviat mortii si chestii de genu happy l-am vazut de mult, numai retin tot

| Vivianaaa explică:

Nu e asta