| T0T a întrebat:

Era un film cu un fel de gard sau ceva de genul care separa lumea oamenilor de o alta lume mai stiu ca era pazita intrarea de un mos parca, nu mai imi amintesc detalii si mai era alt film cu niste copii care gasesc o intrare intr-un dulap si intra intr-o alta lume care arata gen Antartica la intrare era un felinar. Are cineva idee cum se numesc filmele?

Răspuns Câştigător
| LupulNecrutator a răspuns:

The chronicles of Narnia este filmul cu gardul si Orasul din adancuri cel cu dulapul funda plizzzzzzz ca sa am si eu una

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005)
http://www.cinemagia.ro/......cile-9083/
O să-ți placă foarte mult și City of Ember (Ember- Oraşul din adâncuri) 2008

| Bogdanel97 a răspuns:

Ultimul este Cronicile din Narnia, si parca primul Orasul din Adancuri, daca mai tin bine minte.