| PappZsoltAndras a întrebat:

Era un film de vampiri, nu știu cum se numea, dar în acțiune era un vampir care a muscat un băiat de gat langa o piscină, iar acesta ținea în mână o cruce. Iar mai târziu, cred că același vampir s-a dus la un alt băiat și i-a cerut bere întrebândul dacă părinții lui sunt acasa, iar acesta a spus da. Cam atât îmi amintesc.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Asa raspunsuri inteligente n-am mai vazut de mult laughing. Fright Night (2011) e filmul.

6 răspunsuri:
| QElenaBoghiu a răspuns:

Doamne.

Îmi amintesc filmul ăsta.
Parcă a fost nunta meawinking
Îți trimit filmulețul?winking Acolo horror laughing

| CarcotasulVesel a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

rolling on the floor
si eu vreau big grin
abia astept sa ii vad invitatii din partea soacrei, care sunt toti vampiri rolling on the floor

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru CarcotasulVesel):

Hahaha bună mor, leșin etc.

| CarcotasulVesel a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Deci am nimerit-o big grin
insa nu a fost greu de ghicit, cand e vorba de soacra...

| CarcotasulVesel a răspuns:

Nu stiu, am vazut asa de multe filme cu bampiri ca sunt toate la fel big grin
adica, daca ai vazut unul l-ai vazut pe toate
si numai filme cu zombiez am vazut mai multe