| dOarEa_9226 a întrebat:

Era un film... Despre o fetita din New Mexico rapita. Un om o tot cauta si pana la urma se afla ca fusese rapita chiar de tatal ei. In film juca Denzel Washington si Jennifer Lopez si mi se pare ca si Marc Antony! A fost chiar si pe Pro TV luna aceasta la ora 00.
Daca stiti, imi puteti spune cum se numea filmul?
Funditoi :X!

Răspuns Câştigător
| mumbling a răspuns:

Man on fire

6 răspunsuri:
| mumbling a răspuns:

Nu joaca Jennifer Lopez ci Radha Mitchell :p

| Silenceisanwser a răspuns:

Man on fire funda?

| AlexanderChristianFenty a răspuns:

A fost difuzat pe Pro odata. spui de Man on Fire,unde Jennifer Lopez este mama fetitei,fuge de fostul ei sot,intr-un alt stat din USA,se angajeaza, isi schimba lookul, si alte chestii.nu? Man On Fire.

| Loving a răspuns:

Man on fire?

Răspuns utilizator avertizat
| bennykid a răspuns:

Filmu se numeste "man on fire"