| iiPucca a întrebat:

Era un film in care fantoma unei fete moarte ce avea mainile negre pana la cot care bantuia un baietel si pe mama lui fiind ca era captiva intr-o camera din casa lor in care nu intrase nimeni niciodata de cand se mutasera acolo. happy Stie cineva cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| PinkPouff a răspuns:

Eu stiu unul cu o fantoma cu muult parlaughing dar nu cred ca e ala the grudge

| iiPucca explică (pentru PinkPouff):

AdeexD nu e cel pe care il caut dar imi placeesmugsmug

| PinkPouff a răspuns (pentru iiPucca):

smug uitate si la the ring:*

| iiPucca explică (pentru PinkPouff):

Ok mersi dar vrau totusi si filmul ala e foarte vechi si nu l'am vazut pe tothappy deci daca stii cumva spune'mi si mie era ceva tot in genul astora dar era cu o chinezoaicahappy

| PinkPouff a răspuns (pentru iiPucca):

Si the grudge e cu o chinezoaica pe care tacsu a inecato in cade cu o pisica neagra.

| iiPucca explică (pentru PinkPouff):

Ok mersi:*

| PinkPouff a răspuns (pentru iiPucca):

big hug vizionare placuta

9 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url
Sertarul cu ganduri, cred... funda?

| iiPucca explică (pentru CrissuCristina):

Nu e ce mi'ai dat tuhappy e un film horrorbig grin

| Vanzari_Pantofi_1989 a răspuns (pentru CrissuCristina):

Ala e numele unui blog!