| TudorFox a întrebat:

Este adevarat ca se intorc tinerii titani cei vechi?

Răspuns Câştigător
| FaraNumePls a răspuns:

Bunaaaa! Poți fi sigur că se vor întoarce acele desene. De ce? Pai tinerii au spus că mai bune erau desenele alea vechi, nu cele noi. Producătorii acestor desene ai spus că se gandesc sa le aducă iarăși pe micile ecrane cat mai curând. Funda?

| TudorFox explică (pentru FaraNumePls):

Si unde pot vedea ca au spus ca se gandesc sa le aduca iarasi inapoi?

| FaraNumePls a răspuns (pentru TudorFox):

Intră pe siteul lor oficial. Acolo ar trebui sa fie mai multe informații, ori cauți pe google la știri mai multe despre acest subiect. Dar nu te gândi că peste 2 zile vor apărea toate desenele. Durează ceva până de face un episod + până ajunge la noi și apare dublat... Deci va fi apariția mai întârziată. De exemplu, acolo apare azi sezonul. La noi va aparea peste 1-2 luni

3 răspunsuri:
| Veltorb a răspuns:

Nu putem fi siguri