| anonim_4396 a întrebat:

Va aparea si un sezon 4 din Hannibal sau s-a terminat in sezonul 3?

2 răspunsuri:
| alex495 a răspuns:

S a terminat cu sezonul 3

| nirocino a răspuns:

Momentan exista stiri si zvonuri referitoare la un eventual sezon 4...intr-un viitor nespecificat si incert.sad
Creatorul Bryan Fuller spune că are o „idee mare" pentru episoadele noi si anume aducerea unor elemente din "Tacerea mieilor".
„Am conversații cu producătorul executiv Martha De Laurentiis si cu Mads [Mikkelsen] sau Hugh [Dancy]. pentru un sezon 4. Suntem cu toții încântați de perspectiva de a reveni la poveste. Există unele obstacole pentru a trece la fapte..."