| StazBloodfallen a întrebat:

Este un film putin mai vechi dar nu foarte vechi adica e facut dupa anul 2000 si la inceputul filmului e un barbat politist care salveaza o fata in padure de un barbat care vroia so inpuste.Dupa ce o salveza vede ca fata are o deformitate mare a fetei ca si cum ar fi un cadavru in descompunere dar restul corpului e normal. Dupa ce o duce la sectie in orasul unde se afla decide sa o ia la el acasa deoarece in acel orasel nu avea unde sa stea din cauza deformitati ei sau asa ceva. Dupa o perioada politistul isi da seama ca fata este canibala deaorece ii mananca membri familiei lui si pe deasupra fata dezvolta o afectiune mare fata de el pentru ca a fost cel care ia salvat viata.Am vazut acest film acum cativa ani si vreau sa-l vad din nou dar nu mai stiu numele filmului si am incercat sa-l caut dar n-am reusit pana acum.Mas bucura mult daca cineva ar putea sa-mi spuna cum se numeste.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, uite citește descrierea:
(ar putea fi ce cauți)
http://en.wikipedia.org/wiki/Jenifer_(Masters_of_Horror)

| StazBloodfallen explică (pentru floresdemayo):

Acesta este.Am vazut acest prim episod doar atat si credeam ca a fost un film dar se pare ca e serial sau asa ceva oricum mersi mult.

1 răspuns: