| 342 a întrebat:

Am vazut un film mai vechi. Era politist. Era vorba despre o familie care se duce pe o insula parca.(stiu sigur ca acciunea se petrece pe o insula)Si acolo moare un membru al familiei, si era o dectetiva, parca, si incearca sa vada cine la omorat. Si mai stiu ca tatal, sau un barbat, i-a zis ei ca cineva vroia sa il omoare, si moare pentru ca se duce in pisicina si acolo era un feon pus... stie cineva filmul? Va rog mult!

1 răspuns:
| Cosmina_Ana-Maria_1993 a răspuns:

Pai trebuie ia iti amintesti pe ce program era apoi cauta pe google :program tv: selecteava programul pe care ai vazut filmul si dai in urma sa il cauti.
sper ca te-am ajutat laughing laughing laughing