| DavdNexus a întrebat:

Eu acum ma uita la naruto, unde trebuie sa ma uit dupa ce termin episoadele astea.
Adica in ce ordine?
Urgent!

4 răspunsuri:
| MrAM a răspuns:

Animekage, prima serie de episoade. Dupa ce le termini poti incepe naruto shippuden, apoi Boruto si ai si seria de filme. Spor

| theMUFASA a răspuns:

Sunt multe site-uri de unde poti vedea anime-uri, cel mai bun site ca sa-i spun asa este AnimeKage.ro, dupa mai sunt inca doua pe care le folosesc daca nu gasesc un anime acolo : Anime-Kage.net si Animeazu

| DavdNexus explică (pentru theMUFASA):

Pai si in ce ordine?
Adica dupa asta vine naruto shippuden?

| theMUFASA a răspuns (pentru DavdNexus):

Intai Naruto, apoi Naruto Shippuden, dupa filmele, apoi seria Boruto daca vrei sa continui (Boruto la inceput e cam plictisitor dar de pe la episodul 150+ pe acolo devione foarte misto)