| mariatina a întrebat:

Eu si ca-ti va din prietenii mei vrem sa facem o sceneta dar nu stim pe care. voi ce idei aveti?

6 răspunsuri:
| Deyutza a răspuns:

Romeo si julieta;
cei trei mushchetari
sau daca vrei ceva comic
dansez pentru tine
stirile pro tv
mirel si dorel
busu de la meteo(in costum si cu adidashilaughing)
etc...etc

| AmandytaErhan a răspuns:

,, piatra din casa" de Vasile Alexandri...cred ca merita sa incerci poti sa o asculti audio pe trilulilu sau sa privesti pe youtube dar daca nu merge iti recomand www.artico.md e un centru de talente cauda grupuri teatrale (caramelea&co, vedeta...) sunt scenete super

| BlackAngel23 a răspuns:

Faceti o sceneta cu aceia ' mirel si dorel' si noi am facut si a iesit super radeau cu lacrimi toti

| PuffyPufosul a răspuns:

Pai eu as fi facut despre moda ( o idee pentru viitor)

| misa_4217 a răspuns:

Puteţi juca cinderella; uite aici scenele şi scenariul:http://fds.oup.com/......laplay.pdf
http://www.docstoc.com/docs/425409/Cinderella-Script

| bobica4 a răspuns:

Nu stiu din astea happy