| SPINAKZU a întrebat:

Fani anime. stiti un anime horror dar si cu dragoste? cuu mult sange dar si multa iubire. FUNDA!

3 răspunsuri:
| MiSeSpuneTyna a răspuns:

Incearca vampire knight.Nu chiar horror, dar e cu mult sange si are si iubire!

| malina97 a răspuns:

Vampire knight este foarte frumos merita love struck
BLOOD +, BLOOD-C-sunt 2 serii diferite
Trinity Blood -este si ce iubire
Death Note -e superb :X foarte logic cu multi morti si cu un pic de iubire
Shiki -are ceva iubire da in mai ales sange love struck
Hakuouki,Hakuouki Hekketsuroku-multi baieti draguti samurai, lupte, razboaie si multa dragoste in sezonul 2
School Days-nu prea are sange numa la sfarsit (destul de mult )unde personajele principale se omoara intre ele.
Anime-ul care ti-l recomand cel mai mult si la care ma uit si eu se numeste ANOTHER este superb(foarte mult sange,logic, spirite, si iubire ).il gasesti online subtitrat pe Anime kage
si restul le gasesti tot pe anime kage si daca nu incearca pe anime-ro-sub. Sper ca te-am ajutat :*

| EyesSad17 a răspuns:

Uite anime uri care le consider cele mai tari
blood+
Vampire knight
vampire princess
Boogiepop Phantom
gantz
hellsing
blade
death note
Ghost in the Shel
hell girl
sper sa iti placa asa ca iti doresc vizionare placuta