| qieiqpalz a întrebat:

Film de dragoste? Sa fie gen cu adolescenti adica sa joace adolescenti in film, nu oameni la 30 de ani

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Midnight Sun.

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Splendoare în iarbă

| ziftode a răspuns:

Chiar Midnight Sun voiam sa scriu si eu
cand am fost la el (am abonament in baneasa) toata reclama nu m-a impresionat, si nu credeam ca filmul o sa ma impresioneze... atat de tare!

| Passatb6 a răspuns:

Pornhub, xnxx, redtube.

| Cosmina361 a răspuns:

Cabina săriturilor, fiecărui băiat pe care l-am plăcut, 3 metrii deasupra cerului, The sex of the angels (recomand 100% acest film, pe mine m.a fascinat și îl ador, e superb! Dar dacă nu îți prea plac gay, nu prea recomand. Nu e despre gay dar e ceva acolo care are legătură. Nu vreau sa îți spun mai multe dar merita din plin), DAF ( dacă nu îți place cel de mai sus, sigur o sa îți placa asta și o sa și râzi la el, din nou recomand 100%)

| Lari16 a răspuns:

Me before you.
Love, Simon
Remember me
Warmbodies
Love, Roise
The best of me
Sub aceeași stea
The kissing Both
A walk to remember
Sunt geniale, le-am văzut pe toate! Sper ca am ajutat!