| LisaJulie a întrebat:

Filme foarte vechi cu Grecia și Roma antica unde se pot găsi? Adică filme făcute pana în anii 2000?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Se pot gasi mai peste tot, in lumea aceasta mare denumita "World Wide Web"
insa atentie la surse, unii se dau ceea ce nu sunt si livreaza virusi/malware!
cred ca am in PC printre altele si Cleopatra (1963) pe care vreau sa-l revad
pe scurt se pot descarca filme vechi puse la dispozitie pe anumite 'trackere'

| LisaJulie explică (pentru Simpatic):

Nu cred ca filmele se găsesc pe Netflix sau HBO GO

| Simpatic a răspuns (pentru LisaJulie):

Eu nici nu am Netflix si toti ma intreba de ce nu ai? si le zic in gluma de sarac! happy
nu imi pun ca si asa nu am timp sa lucrez si sa stau si pe TPU 2 ore pe zi, ce as face cu atatea seriale si filme acolo? as plati degeaba abonament

se gasesc pe trackere cum am zis, insa datorita regulilor TPU nu pot sa dezvol aici, cand ai cheful necesar sa afli din tainele 'piratilor' imi poti lasa mesaj privat si iti explic acolo (nu uita ca eu pot primi mesaje doar de la prietenii TPU)

| CristiDinBucuresti a răspuns:

In arhivele TVR in sahia daca mai au.