| ghitza a întrebat:

Filme/Seriale japoneze. Ma puteti ajuta? Doar unul care mi-a placut am gasit : RichManPoorWoman, altele nu gasesc pe net, nu stiu de ce...

4 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Naruto
The Karate Kid nu este japonez dar este frumos.
La Naruto iti recomand episodul 101 (o sa razi de nu ai poti). kiss

| doinitsaandronic a răspuns:

Dream High

| khaterin a răspuns:

Stiu eu niste seriale de nota 10 care sper sa iti placa hana yori dango care il gasesti pe vplay primul sezon se numeste boys over flowers iar al doilea se numeste hana yori dango

| khaterin a răspuns:

Boys over flowers care dupa parerea mea este cel mai frumos uite si un site unde il poti urmari http://inginerie-inovatii-protectiamediului.blogspot.ro/......nline.html