| Idkkk7 a întrebat:

Bună TPU, tot am încercat să găsesc filme sau seriale asemănătoare cu Ginny and Georgia dar nu am găsit nimic.Ma puteți ajuta?

2 răspunsuri:
| Cherciumihai a răspuns:

Înțeleg că încerci să găsești filme sau seriale similare cu "Ginny and Georgia" și nu ai avut succes. Poate că "Ginny and Georgia" este unica în felul ei! Îți recomand să explorezi și alte genuri sau să încerci seriale și filme populare în care te-ai putea regăsi. Cine știe, s-ar putea să descoperi noi favorite! peace sign