| crystynel23 a întrebat:

Filmele de la dragon ball au fost facute in acelasi timp cu serialele?
Si daca da, atunci in ce ordine sa ma uit la ele? adica dupa care episoade?
Funda happy

1 răspuns:
| Emilașcovici a răspuns:

Dragon ball, dragon ball z, dragon ball gt, si filmele la urma.Si mai sunt versiuni gen dragon ball kai, vegeta saga, cell saga, etc.(sunt versiuni in care serialele sunt desenate din nou si arata mai fain dar sunt aceleasi, dar nu e tot una cand te uiti la cele originale)