| doradoa a întrebat:

FUNDA! ce filme anime gen naruto, ao no exorcist sau diabolik lovers imi recomandati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand Faiy Tail. La actiune e MULT mai bun decat Naruto, dar e putin cam pervers... La inceput nu o sa ti se para foarte fain, dar te asigur ca e unul dintre cele mai bune anime ever happy. Sau daca vrei ceva mai putin pervers, iti recomand Sword Art Online (dragoste, iubire, actiune, putina drama) sau Yu Yu Hakusho (actiune, putina drama, putina iubire). Crede-ma, sunt niste anime-uri foarte bune. happy

Dar in caz ca esti pervers (ca mine) si doresti un anime pervers rau, incearca Highschool Dxd (2 sezoane are). Contine si putina actiune.

Crede-ma, sunt cel mai mare fan al anime-urilor, poti avea incredere in mine si sa le dai o sansa tongue Iti promit ca merita... happy

Vizionare placuta!winking

4 răspunsuri:
| AIPS a răspuns:

Vampire knight

| ryuu a răspuns:

Hey! Pentru "Naruto":
- Bleach
- Yu Yu Hakusho
- One Piece
- Katekyo Hitman Reborn
- Nabari no Ou

Pentru "Ao no Exorcist":
- Ichiban Ushiro no Daimaou
- Chrno Crusade
- Shakugan no Shana (3 sez)

Pentru "Diabolik Lovers" (reverse harem)
- Vampire Knight (2 sez)
- Ouran Koukou Host Club
- Uta no Prince-sama (2 sez)
- Starry Sky
- Hiiro no Kakera (2 sez)
- Hakuouki, ordinea este:
* sez 3 - Hakuouki Reimeiroku
* sez 1 - Hakuouki
* OVA - Hakuouki Sekkaroku, intre ep 8-9 din sez 1
* sez 2 - Hakuouki Hekketsuroku

Alte anime-uri, :
- Space brothers
- Capeta
- Bakuman (3 sez)

| Seigy a răspuns:

Iti recomand "Atack of Titans"

| CruduIulian a răspuns:

Bleach,Fairy Tail, Basilisk