| thelargevision a întrebat:

Funda! Cine a vazut filmul "The Beach" cu Leonardo DiCaprio? Cum vi s-a parut? Merita vazut?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu, e interesant, depinde si de tine ce asteptari ai. Sunt filme mai bune totusi.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E foarte fain, merită vizionat!

| Xeanle77 a răspuns:

E de un 7 ca nota.Inceputul si finalul au fost destul de bune dar la mijloc a fost slab. Daca mijlocul era mai bun filmul era de un 8-9.In rest e destul de ok, actori buni, plot original, soundtrack bun.Nu e un film care trebuie neaparat sa il vezi, insa nu e nici unul slab. Daca ai timp de pierdut uitate la el.