| Sorelina a întrebat:

Funda! Cum vi s-a parut filmul "Cartita"(The departed)? Ce parere aveti despre sfarsit?

Răspuns Câştigător
| sskumpik13 a răspuns:

A fost foarte tare...
Sfarsitul cand i-a omorat pe toti ala...a fost sad...imi placea tare cartita adica politistul acelacare era si in mafie sub acoperirebig grin

1 răspuns:
| theodz a răspuns:

Era unul care era politist si lucra sub acoperire in mafie si unul care era in mafie dar care lucra sub acoperire in politie laughing, interesanta ideea... Si filmul a fost foarte reusit happy Atunci cand l-a impuscat pe mincinos la urma. totally worth watching