| middle654 a întrebat:

Funda.dati-mi va rog cele mai horror filme si thriller, dar fara cele cu fantome si spirite happy

6 răspunsuri:
| ĎĮĐĬ a răspuns:

Pentru mine cel mai de groaza ramane The Ring, dar si Mirros, Ritual, Contracted, Dark Water, The Hauting of Helena, Nightscape... cam astia imi vin acum in minte happy

| Chimied a răspuns:

Final destination-Uita-te la el si iesi afara iti va fi frica de orice.

| Locus a răspuns:

Wrong turn 1 2 3 4 si 5 ii super tare

| GottaBeYou a răspuns:

Sow, este chiar de groaza, este cam greu sa il gasesti dar bafta este super filmul.

Întrebări recente