| Massy_1272 a întrebat:

Filme horror cu fantome, spirite si astea.sa te tina in suspans.care stii ia sa te vad.mersiwinking

Răspuns Câştigător
| RockLover94 a răspuns:

Orphan
The uninvited
Mirrors(toate seriile)
Saw(toate seriile)
One missed call
Paranormal activity 1 si 2
The final
The ruins
The crazies
Legion
The abandoned
Amusement
Dead clowns
House of wax
Silent hill
The unborn
Shutter
Room 1408
The walking dead
The exorcism of Emily Rose
The last exorcism
Heartless
A nightmare on Elm street
Dawn of the dead
The grudge(toate seriile)
Piranha
The reef
House of bones
28 weeks later
28 days later
The book
The book of blood
Deadline
Drag me to hell

Le-am vazut pe toate si sunt extraordinarewinkingSper ca te-am ajutat. Daca imi mai aduc aminte ceva, iti scriulaughingVizionare placutawinking

12 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Dark Water, fie versiunea japoneză, net superioară, Honogurai mizu no soko kara, fie remake-ul american, Shutter, The Grudge(Ju-on), El espinazo del diablo(The Devil’s Backbone), Thir13en Ghosts, Apartment 1303, Yeogo goedam(High School Girl's Ghost Story sau Whispering Corridors), Yeogo goedam 3-Yeowoo gyedan(Wishing Stairs), Gin Gwai(The Eye), Session 9, Ringu(The Ring), Lake Mungo, Ryeong(Dead Friend sau The Ghost), Shibuya kaidan 2(The Locker 2), Zhai bian(The Heirloom), Paranormal Activity, Sakebi(Retribution), Dead Silence, Stir of Echoes, Kairo(Pulse), House on Haunted Hill, White Noise, The Orphanage, The Haunting in Connecticut, Ghost of Mae Nak, Darkness Falls, Rose Red, Death's Door, The Tattooist

| Doloresidk a răspuns:

Buna :D

Daca vrei sa vezi filme horror poti alege unul de aici: http://www.tpu.ro/......dau-vot-d/

Sau poti sa citesti pe un site povesti de groaza:http://www.spectrulrealitatii.ro/

Sper ca te-am ajutat!

Bafta :*

| Avon_8981 a răspuns:

A nightmare on Elm street
Mirrors
One missed call
the last exorcism
The exorcism of Emily Rose smug
Resident Evil
Open House
Don't look up
Fundaakiss

| IIIx333III a răspuns:

THE UNBORN. Am spus un singur film...pe mine ma bantuie si dupa cateva saptamani de la vizionare!

| DracusorImpielitat a răspuns:

"orfelinatul"
in engleza "orphanage"
este in spaniola. cu spirite. da-mi funda :X

| deathproof a răspuns:

Drag me to hell, blair witch, dawn of the dead, paranormal activity, mirrors, the grudge

| zOoTeam a răspuns:

Cosmar pe strada elm un film foarte bun
si
casa de ceara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://gura-satului.ucoz.com cele mai bune

| spad3r a răspuns:

Resident Evil e cel mai tare, cu zombiiwinking

| kiddaAdutZa a răspuns:

Mie mi se pare bestial mirrors 2 adica vam vzt raspunsurile si wow chiar am luat cateva filme si brv super taree mie chiar daca mi-e frica imi plc sa ma uitbig grin

| cipi18 a răspuns:

Eu le-am vazut Paranormal activity 1 si 2 sunt beton Room 1408 e tare si The crazies mai mult te tine in suspans

| Al3xandraAle3 a răspuns:

Pai parerea mea daca vrei sa vei un film misto de groaza iti recoman the grudge 1, 2, 3 si the grudge old lady in white sau the boo, mirrors sau the ring 1 si 2 sau halloween toate seriilewinking