| alina101 a întrebat:

Funda! Hey TPU! Am niste intrebari legate de vampire diaries. Sunt la sezonul 1 ep 17 si Elena e cu Stefan, dar am auzit ca mai tarziu va fi cu Damon. Ce o determina sa faca asta? Si in timpul in care Elena e cu Damon Stefan ce face? Nu e gelos?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Ai auzit gresit! Se vor apropia foarte mult unul de altul dar intre ei numai o pritenie amicala va fi nimic mai mult!
De ce se va intampla asta? Pentru ca Stefan va renunta la ea, ii va spune chiar si ei ca renunta la relatia lor dar nu-i va spune motivul adevarat (ca de obicei happy ) dar Elena nu va renunta niciodata la el, va cauta sa se impace... de aceea se va apropia de Damon pentru ca numai el stie pe unde e (intre timp Stefan pleaca cu un alt vampir ca sa salveze viata Elenei) etc etc!

| Amneziedevise a răspuns (pentru lpavel):

Nu cred că ai văzut până la sfârşit serialul..adică să ajungi cu ele la zi. Elena va fi cu Damon, datorită legăturii de supunere.

| lpavel a răspuns (pentru Amneziedevise):

Intrebarea era pentru sezonul 1, in caz daca n-ai fost atenta! Eu nu am ajuns pana acolo cu vizionarea...

| Amneziedevise a răspuns (pentru lpavel):

A spus că ea este la Sezonul 1 şi în plus, a specificat că mai târziu. laughing) nu a spus că tot în sezonul 1.

5 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Daca te intereseaza atat de tare si nu ai alta preocupare... uite-te la serial si ai sa aflii!

| Amneziedevise a răspuns:

Hei.
Elena va fi cu Damon, dar astaprin sezonul 3-4, deoarece va exista o legătură de supunere după ce ea va fi transformată în vampir.
Stefan nu are ce să facă. va trebui să îşi înghită sentimentele pentru ea şi să o lase să trăiască alături de Damon.

Vizionare plăcută în continuare.:*