| cristiana1234 a întrebat:

FUNDA imi spuneti va rog un anime in care sa fie vorba despre o fata frumoasa cu ochi mari si cu parul lung (sau scurt) cu fata ovala nu rotunda dar nu ecchi gen kobato sau kaleido star sau kampfer sau... oricum v-ati dat voi seama FUNDA

Răspuns Câştigător
| ピンク a răspuns:

Kaleido Star ecchi? WTF?!? laughing
Kanon, Clannad, Vampire Knight, Skip Beat, Angel Beats!, Durarara!, Fairy Tail, Lovely Complex, Peach Girl...

| cristiana1234 explică (pentru ピンク):

Da stiu ca nu e am gresit e trebuia sa fac asa :
imi spuneti va rog un anime in care sa fie vorba despre o fata frumoasa cu ochi mari si cu parul lung (sau scurt) cu fata ovala nu rotunda gen kobato sau kaleido star sau kampfer dar sa nu fie ecchi

da... omul mai greseste

4 răspunsuri:
| AnimeGirl3496 a răspuns:

Nana?