| Static a întrebat:

Funda! In ultimul episod, adica episodul 22 din Vampire Diaries season 3, Elena moare in accident de masina nu? Ca si parintii ei, si dupa in sezonul 4 va fi... transformata nu? big grin

Răspuns Câştigător
| gago a răspuns:

Da va fi transformata big grin

abia astept :X

5 răspunsuri:
| ღvampireღ a răspuns:

Determinat de a proteja pe sora lui, Jeremy face o decizie care va schimba totul. În realitatea dură a situaţiei actuale, Elena tanjeste dupa vremurile mai simple din viaţa ei atunci când părinţii ei, Grayson şi Miranda, şi mătuşa Jenna erau încă în viaţă şi se referă la ei cel mai mare a fost relaţia ei cu Matt. Stefan si Damon lăsa Mystic Falls împreună pe o misiune, dar în curând împărţite atunci când Elena are nevoie de unul dintre ei. Caroline şi Tyler sunt forţaţi să ia o decizie de viaţă schimbare. În cele din urmă, Bonnie face un pact secret, care are consecinţe sfîşietoare. asta am gasti eu

| xlollypop a răspuns:

Din cate stiu dalove struck

| BissiBee a răspuns:

surprise! Au bagat traducere?!?! Vaiii! Mersi ca miai adus aminte! Te pup!:* happy

| marius031 a răspuns:

Asteapta sezonul 4 si o sa vezi daca va fi sau nu transformata.
Si am impresia ca o sa fie ultimul sezon, am vazut ca scria undeva...

| xLightInTheDark a răspuns:

Nu stiu sigur, dar cred ca va ramane om, vedem ce se va intampla in sezonul 4...