| FaraIdeiDeNume a întrebat:

FUNDA MARE!happy Stiu ce este un episod din Naruto sau Naruto Shippuden, cu Naruto si Sasuke erau copii, iar Naruto sau Sasuke statea langa un lac si celalalt in privea, apoi nu mai stiu ce se inatmpla... Cine imi poate spune numarul episodului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naruto - episodul 132.
Titlu: Prieteni!
http://www.animekage.com/watch-online/naruto-episode-132.html

Momentul despre care vorbeşti tu, îl găseseşti la minutul 17:23.

''În timp ce se întoarce de la joacă, Naruto îl surprinde pe Sasuke stând lângă lac. Privirile dispreţuitoare de pe chipurile lor, nu pot ascunde însă fericirea din sufletele celor doi, Naruto înţelege că nu mai este singur, că cineva ca el poartă aceiaşi durere, că îi poate înţelege suferinţa prin care trece. Aceasta fiind doar o amintire a copilăriei sale, povestea se continuă cu momentul actual, mai precis lupta dintre Uzumaki Naruto şi Uchiha Sasuke, cu scopul de a împiedica plecarea lui Sauke la Orochimaru şi a readucerii acestuia în sat.''

Vizionare plăcută!

8 răspunsuri:
| 拉维尼亚 a răspuns:

216 din Shippusen trebuie sa fie

| FaraIdeiDeNume explică (pentru 拉维尼亚):

M-am uitat la episod happy, din pacate nu e ceea ce caut eu sad...Ei aveau 7 ani, iar, din cate imi amintesc Sasuke era pe marginea unui lac, dar era ca pe un pod, dar nu era tocmai un pod pentru ca era doar putin intrat in acel lac, iar naruto era mai departe si-l privea. Oricum multumesc ca ai incercat sa ma ajuti >big grinbig grinbig grin

| 拉维尼亚 a răspuns (pentru FaraIdeiDeNume):

Nu mai stiu sigur daca chiar ala era dar incearca 215, 216, 218, poate astea sunt bune

| FrageAntwort a răspuns:

Naruto - episodul 132.
Titlu: Prieteni!
http://www.animekage.com/watch-online/naruto-episode-132.html

Momentul despre care vorbeşti tu, îl găseseşti la minutul 17:23.

''În timp ce se întoarce de la joacă, Naruto îl surprinde pe Sasuke stând lângă lac. Privirile dispreţuitoare de pe chipurile lor, nu pot ascunde însă fericirea din sufletele celor doi, Naruto înţelege că nu mai este singur, că cineva ca el poartă aceiaşi durere, că îi poate înţelege suferinţa prin care trece. Aceasta fiind doar o amintire a copilăriei sale, povestea se continuă cu momentul actual, mai precis lupta dintre Uzumaki Naruto şi Uchiha Sasuke, cu scopul de a împiedica plecarea lui Sasuke la Orochimaru şi a readucerii acestuia în sat.''

Vizionare plăcută!

| FrageAntwort a răspuns:

Cum de cel cu ''Raspuns Anonim'', a scris acelaşi lucru ca şi mine? Adica... vreau să spun, acela este raspunsul meu... straight face laughing

| FaraIdeiDeNume explică (pentru FrageAntwort):

Stiu, dar el a postat mai repede de cat tine 19 August 2012 23:08, iar tu :20 August 2012 00:36

| condhuitnull51 a răspuns:

Nu exista un episod doar ca unul dintre ei isi aminteau cand erau copii dar asta nu inseamna ca sunt episoade. FUNDA?

| FaraIdeiDeNume explică (pentru condhuitnull51):

Corect, dar eu vreau sa stiu episodul in care isi aminteau laughing.