| kammy_7511 a întrebat:

Funda pentru cine stie unde as putea vedea telenovela "el trunfo del amor"...love struck

3 răspunsuri:
| Flori a răspuns:

Http://www.comanise.com/2010/11/ver-el-triunfo-del-amor-capitulo-8.html
(in cazul in care link-ul nu merge, dai "copy" apoi "paste" pe pagina de internet si sigur iti va aparea!)Dai click pe "Ver novela online". Ti se va deschide o noua pagina. Daca vrei sa vezi telenovela de la inceput, dai in josul paginii(dreapta), pana ajungi la "Ver Triunfo del Amor capitulo 1 | 25 de octubre". Dai click pe "Ver Triunfo del Amor capitulo 1 | 25 de octubre". Apoi trebuie sa te duci din nou in josul paginii, pana sub reclama de pe youtube a telenovelei.Acolo vei gasi o casuta pe care scrie "Ver". Dai din nou click. Daca nu merge, insisti![;))]. Episodul este structurat in doua parti.
Pentru a viziona si celelalte episoade, procedezi la fel.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Se poate vedea pe ''Acasa tv ''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sczz.am si eu o intrebare de la ce ora se difuzeaza pe acasa tv?