| anonim_4396 a întrebat:

Funda rasp dragutz...Ati vazut serialul "la figlia di elisa"? V-a placut? Cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| alexa88 a răspuns:

Extraordinar... mi-a placut si Elissa di Rivombrosa si La figlia di Elissa! O poveste romantica cu actori frumosi!

4 răspunsuri:
| alexa88 a răspuns:

Da, si Elisa di Rivombrosa a fost impresionant... dar stii cew e inedit? Cei doi protagonisti sunt sot si sotie si in realitatedevil

| florinell a răspuns:

Nu l-am vazut, dar daca cumva mai e spune-mi si mie pe ce program e ca sa ma uit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deocamdata nu il are pe niciun program, dar cred ca va mai aparea, dat fiind ca eu am vazut episoadele de doua ori...(si merci )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merci alexa88, dar mie imi pare rau ca nu am vazut Ellisa de Rivombrosa. Banuiesca ca si acest serial afost impresionaat ca si La figlia di Ekisa, nu?