| Luts02 a întrebat:

FUNDA! Stie cineva niste filme care merita vazute? dar in afara de Titanic si Avatar pentru ca pe astea le-am vazut.

Răspuns Câştigător
| djcosty_7523 a răspuns:

Sherlock.Holmes[2009], The.Sorcerers.Apprentice[2010], Faster 2010, Harold.&. Kumar, the expendables, Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief, The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader, Knight and Day, The.League.of.Extraordinary.Gentlemen,Death.Race.2,Clash of the Titans.

9 răspunsuri:
| Lollάღ a răspuns:

Twilight

| djcosty_7523 a răspuns:

Nikk96 daca alea sunt cele mai bune filme din 2010 eu ma...

| iacobitza a răspuns:

Http://www.cinemarx.ro/topuri/top-100-filme/ uite :Pfilme bune a dog story::X sa te uiti primul am plans l el

| GabrielaRawr a răspuns:

Filmele din seria twilight, home alone, memorile unei gheise, scary movie, pacatoasa astea sunt filmele care mi-au placut mie cel mai mult

| MariaO a răspuns:

Buna!
Iti sugerez si eu cateva:
Memoriile unei gheishe
Houdinii
Marea mahmureala
Oameni mari si fara minte
Ruinele

| Revelation a răspuns:

Lord of the rings, are 3 parti gasesti + subtitrare pe www.filmealese.com

Scarry movie - are mai multe : 1 2 3 si 4

300 Spartani

Bad boys : 1 si 2

Ora de varf : mi's-a parut ce'a mai tare comedie: 1, 2 si 3

| VioletaaaCX a răspuns:

What happens in vegas
prom night
if only
Confessions of a Shopaholic
17 again
enough
obsessed

| Gameshell a răspuns:

Age ventura :razi de mori nu mai stii ce e cu tine laughing iti spun eu

| Antoniia458 a răspuns:

Ceata, Craciunul negru.