| FaraIdeiDeNume a întrebat:

Funda+Vot! Va rog cat mai repede! Ce animeuri cu personaj principal mai emo stiti (fara nana ). Nu neaparat emo doar asa mai intunecat cu o minte malefica(si indiferent)(nu vampire knight sau death note). Daca s-ar putea sa fie si amuzant(nu bleach sau naruto). Dar va rog cel mai important fara romantisme.Imi cer scuze pentru pretenti si va multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| MytyKoste a răspuns:

Beelzebub...personajul principal are o minte malefica
One Piece...personajul principal e naiv si indiferent(nu e malefic)
In ambele serii lipseste romantismul, ambele sunt amuzante...One Piece e unul din cele mai amuzante si actualul nr 1 in lume la categoria anime.Have Fun!

| ioana_9377 a răspuns:

Acestea suntbig griniGrayMan;

| Madalina_6334 a răspuns:

Kuroshitsuji,Code Geass.nu stiu nu`mi mai vin in minte acum, http://www.anilinkz.com/anime-list/ vezi si tu p`aici:)