| cautjocurirrtf a întrebat:

Gangs of new york are multa actiune? dar once upon a time in America? si 3 Al Pacino ce filme mai are unde e mafiot in rol principal in afara de godfather, scarface, carlito s way dog day afternoon si obsesia din 95 cu de niro?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La nota ce o are, ar fi păcat să-l ratezi și să rămâi doar cu intrebarea

https://www.imdb.com/title/tt0217505/

| cautjocurirrtf explică (pentru sierra1):

Nota ca nota, dar trebuie sa fie si actiune bang bang uri, gangstereala multa o fi? nu 10 minute pe final.

| sierra1 a răspuns (pentru cautjocurirrtf):

Adică l-ai văzut?

Întrebări recente