| Alin_Spanu_1997 a întrebat:

Guten tag!
Ce filme sa mai vad?
M-am saturat. Am vazut toata seria harry potter de vreo 30 de ori (nu glumesc, chiar de 30 de ori). As mai vrea un film gen Fury, American sniper sau Shooter (shooter filmul cu Mark)
sau un film - Mindf*ck - cum zic altii (si pentru cuvantul F*ck cred ca nu au sa se supere cei de la TPU) gen limitless. Sau filme interesante ...gen Lucy. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Pentru Mind-blowing movies ti-as recomanda 'Shutter Island', 'Inception', 'Memento', 'Exam' 'The Number 23', 'The Prestige', 'The Illusionist', 'Interstellar'. Mai sunt si altele, dar mie mi-au placut astea, deci numai pe astea le pot recomanda. Trebuie neaparat sa vizionezi 'Interstellar', 'The Prestige', 'Inception'.

Gen American Sniper, as zice 'The Hurt Locker', merita vazut si ar mai fi 'Black Hawk Down'.

Daca tot te-ai saturat, apuca-te de un serial. Ti-as recomanda cu incredere Breaking Bad si Dexter happy

2 răspunsuri:
| AnOnImuSS1 a răspuns:

Salut pai sunt o gramada ce or aparut acum recent
Deead-Pool
Cod Rosu La Londra
Pacific Rim
Cei 6 super eroi
Real steel
Batman vs Superman
Kung Fu Panda 3
Another Earth-recomand (mie unu imi place)
Ender's Games-recomand
TMNT-2015 sau 2016 nu mai stiu exact
Martianul -O super poveste luata dupa fapte realewinking recomand
CREED-super filmu
Outlander
HALO-The Fall Of Reach -Recomand
Iti facem parul maciuca
JARDHEAD 1, 2 si 3 le recomand pe ultimele douawinking sunt mai reusite cat de cat te tine in suspans dar merita vizionatewinking, cam atat am pentru tine din Biblioteca mea deocamndata, vizioanare placuta!