| Kavinx a întrebat:

H e i i TPU! Imi puteti spune daca se va face final destination 6?(funditahee hee)

5 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

Heii, uite-te şi tu p'aci : http://final-destination-6-trailer.blogspot.com/. Şi eu abia aştept să apară Final Destination 6 ^^

| adutzadragutza a răspuns:

Din cate am auzit eu da.Cauta Destinatie finala 6 si o sa gasesti acolo detalii.ps : o sa apara prima data la cinemawinking

| Kavinx explică (pentru adutzadragutza):

Am cautat si nu gasescstraight face

| Karakter1 a răspuns:

Acuma inca nu vei gasi filmu 6 ca de abia al 5 a iesit.Insa spre fericirea tuturora vor face si Final Destination 6, 7, 8 etc

| DarkKnight13 a răspuns:

Apare pe 6 octombrie 2014.
PS(atunci va fi lansat deci o sa mai dureze pana o sa ii se faca upload)
Funda?happy