| Geanin a întrebat:

Hai! Cine e pasionat de serialul american horror story? Vreau sa putram un dialog aici pe site!

18 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

OMG, cat de sarit a fost ep. 3! A avut de toate, zoofilie, necrofilie(din moment ce Kyle era jumatate mort), incest, crima..tot!laughing)
De abia astept ep.4 care va fi compus din doua parti (ep. 4 si ep.5) si va fi episodul de Halloween,deci probabil va fi si mai inspaimantatorlaughing
Din cate am citit,ceva ingrozitor se va intampla cu 'corpul' lui Maddison(deci tot moarta cred ca ramanelaughing ),vor aparea zombie(adusi la viata de Marie Laveau, nu de Misty), ceva groaznic i se va intampla Cordeliei, ceea ce o va face sa fie foarte intunecata si chiar psihotica, vom afla de ce Myrtle(femeia roscata din primul episod) o uraste pe Fionna si de ce Spaulding si-a taiat singur limba.
Am auzit ca e posibil sa se faca si un spin-off si sa continuie povestea cu vrajitoarele in paralel cu sezonul 4 care va continua ca celelalte sezoane, cu o poveste noua.Din pacate, am citit si ca Jessica Lange(Fionna, Sora Jude, Constance) va parasi serialul dupa sez. 4 sad

Oricum, de abia astept episodul urmator si presimt ca Nan este de fapt Suprema, nu Maddison.

| Geanin explică (pentru SuperMagicSmile):

Dar ce se va intampla cu corpul lui Madison ca sunt tare curios. Oare are de aface cu valetul ala sau cum? thinking Si nu inteleg de ce paraseste Jessica Lange?
Cum va continua povestea. Si care e traba cu Kyle si cu Zoe? Dar familia de alaturi va mai continua in episoade? Si despre ce va fi vorba in sezonul 4?

| Geanin explică (pentru SuperMagicSmile):

A da dar negresei aleia grase ce se intampla cu ea? Si de ce Cordeliei ca era foare frumoasa si la locul ei nu ca celelalte care practica bichcraft!

| Geanin explică (pentru SuperMagicSmile):

Zofilie nu prea cred dar cine stie ce face Misty prin padure?

| SuperMagicSmile a răspuns:

In promo-ul pentru ep. urmator Spaulding ii mangaia corpul, deci probabil are de a face cu ce se va intampla cu Madison.
Si nici eu nu stiu de ce vrea sa plece Lange, poate are alte proiecte?
Cat despre familia de credinciosi, cred ca o sa ramana in serial momentan..pana la urma, nu ar lua o actrita ca Patti Lupone doar ca s-o arate intr-un episod-doua, deci probabil povestea lor va continua.
Pana acum nu a fost inca dezvaluita povestea din sez.4, de obicei o dezvaluie de abia dupa ce se termina sezonul actual.
Cat despre Queeni, apare in episoadele urmatoare deci probabil traieste.
In ce o priveste pe Cordelia, exact de asta! Ei vor sa-i transforme personajul din cineva care este foare restrans si care tine mult la reguli, si s-o faca sa-si deslantuie intregul potential de care vorbea Fiona.Sa renunte la ideea conform careia trebuie sa-si ascunda puterile si sa le suprime.Defapt,cred ca va ajunge sa-i fie o inamica mai puternica Fionei decat Marie Laveau.
La partea cu zoofilia ma refeream la Queenie si minotaurullaughing)) Misty cred ca-si doreste un "trib" al ei, nu neaparat iubire(desi multi cred ca ii place de Kyle, eu cred ca doar ii place sa aiba pe cineva cu ea, sa nu fie singura)
Doamne, de abia astept ep. urmator!laughing

| Geanin explică (pentru SuperMagicSmile):

Cum ti s-a parut ep 4 si il astepti pe urmatorul?

| SuperMagicSmile a răspuns (pentru Geanin):

A fost super tare! Mi-a placut cearta dintre Fiona si Myrtle, fiicele lui Delphine revenind ca zombie la sfarsit si mai ales cei i s-a intamplat Cordeliei! Adica, pot sa spun ca nu ma asteptam chiar deloc sa-i arunce cineva cu acid in fata! Sau sotul ei sa fie criminal in serielaughing (pacat ca a omorat-o pe tipa; am adorat-o ca Moira in sezonul 1) De abia astept sa vad ce face Fiona.
Singurul lucru nasol a fost ca nu a aparut deloc Misty in episod, dar au fost tari si flashback-urile cu Fiona si Myrtle cand erau tinere, si cam am aflat de ce Spaulding si-a taiat limba.
Acum incep sa ma intristez cand ma gandesc ca ne apropiem din ce in ce mai mult de sfarsitul sezonuluilaughing

| Geanin explică (pentru SuperMagicSmile):

Da a fost tare, dar la cine ii da foc Fiona in episodul urmator? Si chiar ca a fost tare cand le arata tinere prin ani 70's dar actita care o joaca pe Fionna tanara nu joaca la fel de bine ca cea batrana. Si cine a fost oare ala care a turnat acid pe fata Cordeliei (sracu' copil )? Si nu stiam ca Fiona e mama Cordeliei! Dar de ce zici ca se aproprie de sfarsit mai sunt 9 ep!

| Geanin explică (pentru SuperMagicSmile):

Ce misto a fost ep 5!

| Geanin explică (pentru SuperMagicSmile):

Hei si inca ceva para e mai bine fara Madison in episoade para il cam strica cu fitele alea de vede, fara ea e mai mult dramatism nu?

| thalyslly a răspuns:

Nebunie
sez 1 a fost fain apoi mi s-a parut putin tra de coada

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Eu sunt dependentă de el.

| Geanin explică (pentru DomnişoaraClannad):

Deci la inceput cand l-am vazut pe sezonul 3 am zis e e plictisitor, la fel si la pe 2, dar cand am vazut pe ep 3 am inceput sa zic doamene ce tare e. Deci ce crezi ca se va intampla, Fionna a omorat-o pe tipa aia blodna care era viitoarea suprema (parca), si aia din padure cine naiba?

| MaliciousDeath a răspuns (pentru Geanin):

Deci sa inteleg ca nu ai vazut si primele doua sezoane?

| Geanin explică (pentru MaliciousDeath):

Ba da! Dar 1 nu prea m-a impresionat. Doi super, pentru ca era psihologic dar putin incarcat ii dau 9, 25. La primul ii cam dau un 8, 40. Si la trei mai vedem. Momentan 9.

| Yahweh a răspuns:

Puteti viziona ultimul sezon din american horror story aici : http://frapex.ro/......ratis.html

| MirkwoodLeviathan a răspuns:

Prezentă.

| Geanin explică (pentru MirkwoodLeviathan):

Ce crezi ca se va intampla in ep 4?