| Dulcicataaa a întrebat:

Hay TPU! Am nevoie de voi! Vreau niste filme indiene, cine poate sa-mi propuna niste filme, da file de dragoste si jale! Cine ma ajutaa? Dau fundita! :*

6 răspunsuri:
| ghostbusters a răspuns:

Om Shanti Om
Jab We Met
Jodhaa Akbar
Lafangey Parindey
3 Idiots
Lucky: No Time for Love
The Mistress of Spices
Kyun! Ho Gaya Na
Haathi Mere Saathi
Dil Ne Jise Apna Kaha
Awaara
Vizionare placuta!

| Negrea_Amalia_1995 a răspuns:

Pai seriale
Culoarea fericirii, Suflete pereche, Dragoste dulce-amara, Mica mireasa, Intalnirea inimilor
Filme:E greu sa spui te iubesc

| alexmzr a răspuns:

Pai....Lantul amintirilor, Prietenii mei elefanti, O floare si 2 gradinari, Vagabontul... FUNDA?big grin

| mali18geo a răspuns:

Devdas

| CosmiinAliin973 a răspuns:

Mai bine uitete la Coreene..Sunt mult mai faine..Mai ales serialele! Uite cateva pe care le-am terminat: Fugitive Plan B e super..Sunt si multe de drama cum vrei tu..Intra aici : http://www.serialeasiatice.net/ Funda? :)

| thezbx a răspuns (pentru CosmiinAliin973):

Iti recomand si: Bad guy, Boys over flower, School 2013, 49 days, full house 2(seriale coreene)..am auzit ca e foarte fain fugitive plan b :d trebuie sa ma uit