| Andraanda a întrebat:

Heeei lume, era un film sau serial nu stiu sigur acum vre 1 an 2 pe euforia sau kanal d daca nu ma insel cu o fata blonda care cand se uita in oglinda isi vedea copia ei care tot striga: vino si salveaza ma! Dar copia aia era sora ei geamana care a ajuns la un spital si era in coma si legata la maini dar aia era rea si s a pus in fata unui tir si l-a strigat pe tatal lui aia vie sa vina sa o salveze si cand taicaso a ajuns in fata tirului l a calcat si a murit apoi ea s a mutat cu mama ei si cu sora mai mica in alta parte. La un moment dat aia vie s a intins pe pat si a facut ce i a zis copia ei: sa cieasca dintr o carte niste radnuri ca sa o poata transporta la ea sa o ajute( aia nu stia ca, geamana ei vrea doar raul familiei ei) si cand a citit s a bagat in corpul lui aia de la spital iar clona aia i a luat locul in corpul ei. Bla bla si pana la urma toti au descoperit ca e ceva neinreglua cu ea si si au dat seama si au facut ceva si au scos o din corpul ei si au omorat o pe geamana aia. imi spune cineva cum se numeste va rooooooog?

3 răspunsuri:
| Andraanda explică:

Heeeei nu mai doresc am gasit cum se numese : stranger with my face :3

| faramatania a răspuns:

Poate fi și dintr-un serial ceea ce povestești tu, și anume:Heroes (2006/Niki & Jessica, iar imaginea din oglindă îi spune "you're the strong one")
http://www.cinemagia.ro/filme/heroes-19993/

| Dacos a răspuns:

Bună, sunt sigur că te referi la : Stranger with my face. Am văzut filmul şi este foarte interesant. Numai binehappy