| DonarisDona a întrebat:

Heei! As vrea si eu filme sf si aventura,actiune, toate intr-unul singur. gen jocurile foamei-revolta, maze runner1, 2, mr nobody. e urgeent! o lista cu mai multe dar sa fie bune! multumesc

Răspuns Câştigător
| Ripley a răspuns:

Uite aici o lista http://www.listchallenges.com/......-the-giver

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Jumper
I am number four
Jupiter Ascending. Vizionare placuta!

| Nimeni10 a răspuns:

Warcraft, Sucide Squad, Batman vs Superman, The legend of Tarzan, Independence Day: Resurgence, Bone Tomahawk, Star Wars: Episode VII - The Force Awakens, Spectre, Mad Max: Fury Road, The Last Witch Hunter, cauta pe cinemagia.ro, acolo gasesti de toate.

| DonarisDona explică (pentru Nimeni10):

Nu gasesc suicide squad in romana. adica ar fi varianta de la cinema dar e naspa aia laughing

| Nimeni10 a răspuns (pentru DonarisDona):

Mai asteapta un pic

| Ripley a răspuns:

Seria divergent, insurgent. allegiant ai vazut-o?
apoi iti recomand si tomorrowland.

| DonarisDona explică (pentru Ripley):

Divergent, insurgent le-am vazut. celelalte inca nu. vor urmahappy altele mai stii?