| paula45 a întrebat:

Heeloo! imi puteti da si mie va rog sezonul 2 episodul 1 din " The Carrie Diaries "?puppy dog eyes funda

7 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Nu se știe încă dacă va fi un sezon 2. S-ar putea să-l anuleze, sau poate nu...

| paula45 explică (pentru daηă):

Nu cred ca o sa il anuleze. dar oricum multumesc

| boyblasters a răspuns:

Nu

| paula45 explică:

Da stiam deja asta. am intrebat ca unii spun ca deja a aparut si eu nu il gasesc

| hYndus a răspuns:

Buna, dupa ce se termina un sezon fiecare serial ia o pauza, aici depinde de la serial la serial, 3 -8 luni.

| paula45 explică (pentru hYndus):

Pai unii spun ca au aparut. thinking

| paula45 explică (pentru hYndus):

Pai unii spun ca a aparut deja sezonul 2... stiam deja asta!