| Pitikaa_Andreea_1994 a întrebat:

♥ Imi puteti spune cand apare episodul 15 sezonul 5 din The vampire diaries? ♥ Funda! ♥

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

TVD (5 x 15 - Gone Girl) 7 Martie 2014

| Pitikaa_Andreea_1994 explică (pentru faramatania):

Apare in fiecare vineri? ♥

| faramatania a răspuns (pentru Pitikaa_Andreea_1994):

Apare când ți-am scris acolo, adică pe 7 Martie,acest episod și da, vineri, în general (dar nu întotdeauna această zi, strict se respectă, dar asta se poate afla dinainte).Au fost situații când intervalul dintre episoade a fost mai mare.

| Pitikaa_Andreea_1994 explică (pentru faramatania):

Si pe ce canal tv sau site arata..fix in acea zi? ♥ Sa ma documentez laughing

| faramatania a răspuns (pentru Pitikaa_Andreea_1994):

Data este pentru a vedea episodul online (și asta cauți și găsesti, în ziua respectivă), iar canal tv, nu știu.

| Pitikaa_Andreea_1994 explică (pentru faramatania):

Mersiiii ♥♥ O sa-l astept!

| faramatania a răspuns (pentru Pitikaa_Andreea_1994):

Cu plăcere și mulțumesc și eu.

8 răspunsuri:
| Someoneeene a răspuns:

In fiecare vineri, de doua saptamani am ajuns si eu cu filmul la zi. E ingrozitor, inainte vedeam episoadele unul dupa altul, iar acum... Unul pe saptamana sad

| dsujkjhbj a răspuns:

7 mai 2014 happy