| Bostee_Cristina_1996 a întrebat:

Hei, am o întrebare thinking Am vazut un film acum un an parca ( nu era premiera oricum) cu un cuplu care s-a dus in luna de miere la o cabana in padure si baiatul ala a înnebunit si a legat-o pe tipa cu lanturi si fata aia a cautat prin cabana despre el / familia lui, si parca era nebun. Si spre final il omoara si tipa scapa. Chiar nu imi aduc aminte cum se numeste, ma puteti ajuta? Fundawinking

3 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Suna bine, daca-l gasesti sa-mi zici si mie laughingbatting eyelashes.

| Jokerashul a răspuns:

Devil's Pond cu Tara Reid :X

| RoxanaL a răspuns:

Cristina filmul se numeste Devil's Pond