| animeioana55 a întrebat:

Sunt bucuroasa sa pun prima mea intrebare pe site, si as vrea sa va rog frumos sa imi dati niste anime-uri de genul Mirai Nikki sau animeuri ce vi s-au parut voua interesante. Va rog frumos ca daca puteti sa imi raspundeti. Dau funda, daca imi spune cineva cum fac asta. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Buna.
- Guilty Crown
- Btooom
- [C] The Money of Soul and Possibility Control
- Durarara
- Deadman Wonderland
- Gantz (2 sez)
- Sword Art Online

Vizionare placuta!

| animeioana55 explică (pentru ryuu):

Multumesc foarte mult pentru raspuns, o sa le incerc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elfen Lied
Death note
fullmetal alchemist brotherhood
Another
Deadman Wonderland
Darker than BLACK

| animeioana55 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc foarte mult si deja am vazut si fullmetal alchimist si fullmetal alchimist broterhood si am incercat another si death note.