| Andutsaa a întrebat:

Hei!:* am vazut acum ceva timp un film care mi-a ramas in minte, mi-a placut foarte mult da` nu mai stiu cum se numea.Era vorba despre o fata si un baiat care se indragostesc, decid sa se desparta parca, ea ii propune sa isi scrie o scrisoare unu` altuia si o ingroapa langa un pom intr-un parc de unde o vor lua peste un an. Dupa un an, el vine da` ea nu.Mai multe nu`mi mai amintesc, ma ajuta cineva va rog mult!:X:*

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| yoyodedeea a răspuns:

M-ai facut curioasabig grin da nu-ti amintestinumele vreunui actor sau ceva de genu?

| bobo_1088 a răspuns:

My sassy girlbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@BlueMountainState Si tu vrei contul de TPU suspendat? de ce esti mincinos si scrii "Asta?" pretinzand ca ar fi un raspuns la intrebarea @Andutsaa-ei, chiar nu ti-e un pic rusine? Tu crezi ca nu stim ca pe link-ul care l-ai pus tu faci tu puncte si nu se afla niciun raspuns?(macar de erai sincer si spuneai "dati-mi si mie un click aici ca vreau sa strang puncte" )
Cei care mai treceti raportati-l pe acest mincinos @BlueMountainState sa i se suspende contul. Tine-ti curat TPU, mincinosii nu au ce cauta pe aici.

| Andutsaa explică:

Da Doris, acela:X, multumesc multtt:X scumpa:X