| CohanIrina a întrebat:

Hei. As vrea sa va intreb ceva legat de The Vampire Diaries season 4. Am gasit poze cu unii actori din sezonul 4, gen : Paul Wesley, Ian Somerhalder, Nina Dobrev, Candice Accola, Kat Graham etc. As vrea sa va intreb daca nu cumva stiti..Nathaniel Buzolic a.k.a Kol Mikaelson va aparea in sezonul 4? Funda happy

Răspuns Câştigător
| BogdySS a răspuns:

Da, se pare ca in sezonul 4, originalii, printre care si Kol inca sunt prezenti:). Aici e sursa, doar ca e mult de citit:): http://tvline.com/......raduation/